Zanimljivi itinerari za nove studijske posjete i edukacije – KOMUNAL vas vodi u Skandiaviju, Španjolsku i Benelux!

Nastavljajući tradiciju organizacije studijskih posjeta za predstavnike JLS i komunalnog sektora časopis KOMUNAL najavljuje tri zanimljive posjete koje će u različitim dijelovima Europe pružiti uvid u vrlo specifična komunalna okruženja i provedbu razvojnih projekata na lokalnoj/regionalnoj razini.

04.-07.10.

17.-20.10.

04.-06.11.

Cilj studijskih posjeta je razmjena najboljih praksi i edukacija o uspješnim komunalnim iskustvima razvijenih zemalja. Časopis KOMUNAL je prethodnih godina već organizirao posjete istim odredištima te su istom prilikom ostvareni zapaženi rezultati i ishodi posjeta i ostvarenih edukacija, bilo kroz posjete nadležnim institucijama, komunalnim tvrtkama, kao i agencijama zaduženim za komunalnu infrastrukturu (otpad, vodno gospodarstvo, groblja, hortikultura, energetska učinkovitost itd…).

Novost je što će se u narednom ciklusu posjeta, osim obilaska infrastrukture (pročistači otpadnih voda, energane na otpad, centri za recikliranje, groblja itd…) obići i infrastruktura u području školstva, zdravstva i socijalne skrbi.

Za sudionike su osigurani direktni letovi iz Zagreba.

04.-07.10.2024. / Zagreb – Stockholm (posjeta prijestolnici Švedske Stockholmu te sveučilišnom gradu Uppsala)

17.-20.10.2024. / Zagreb – Malaga (posjeta Španjolskoj i Gibraltaru – Andaluzija, Sevilla, Cadiz te teritorij Gibraltar)

04.-06.11.2024 / Zagreb – Amsterdam – Bruxelles  (posjeta Nizozemskoj i Belgiji – Amsterdam, Rotterdam i Bruxelles)

Više informacija i pojedinosti o programu i detaljnom itineraru zatražite na info@komunal.hr ili +385 1 6329 111 i +385 98 215 514.

Kristina Kranjčec

Časopis KOMUNAL